Методичний бібліодень

Сучасний бібліотекар повинен має бути носієм не тільки традиційної бібліотечно-бібліографічної культури, а й володіти сукупністю інформаційних знань, навичками інформаційних технологій, спеціальними психолого-педагогічними знаннями. Тому таким актуальним завжди є питання підвищення професійного рівня бібліотекарів. У бібліотекознавчій літературі термін «підвищення фахового рівня» означає удосконалення та поглиблення знань, умінь та навичок, приведення у відповідність кваліфікації сучасним вимогам. На це і спрямована, зокрема, організаційно-методична діяльність Надвірнянської ЦМПБ.

2 вересня в читальній залі бібліотеки відбувся черговий методичний бібліодень в рамках креатив-лабораторії «Бібліопрофі».

Грунтовно обговорено діяльність бібліотек станом на 1.09.21 р., участь в конкурсах, проєктах, акціях. Завідувачки бібліотеками сіл Верхній Майдан (Г. Токарук), Лісна Тарновиця (Олеся Качанюк), Лоєва (Галина Хопта) та інші поділились досвідом відзначення 30-річчя Незалежності України, зокрема, участю в етнографічному подвір»ї у Надвірні 24 серпня. Директорка ЦМПБ Галина Волошин подякувала колегам за активну участь у відзначенні величного свята. Провідна методистка Марта Кушнерчук виступила з міні-лекцією «Мистецтво публічного виступу», зауваживши, що бібліотекарі мають володіти такими знаннями, адже часто виступають перед аудиторіями в силу професійних вимог.

На навчання до бібліотекарів завітав інженер з охорони праці управління культури Надвірнянської ТГ Ігор Колодницький, який провів навчання щодо основних положень з охорони праці, обов’язків працівників з охорони праці, інструктаж з протипожежної та енергобезпеки, надання першої медичної допомоги.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры