Методичний орієнтир

Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників – це удосконалення, поглиблення знань, умінь, приведення їхнього фахового рівня у відповідність до сучасних вимог. З цією метою 6 квітня в приміщенні Надвірнянської міської  бібліотеки для юнацтва проведено чергове навчання бібліотекарів у форматі креатив-лабораторії «Бібліопрофі».

Начальник управління культури і туризму Надвірнянської ТГ Олександр Зварчук передав  бібліотекам 50 примірників поетичної збірки Ірини Яцури для дітей «Дитинства русявого світ» від міського голови Зіновія Андрійовича та окреслив завдання та напрями роботи бібліотек на найближчу перспективу.   Директорка ЦМПБ Галина Волошин у своєму виступі акцентувала увагу на виробничих питаннях, зокрема щодо комплектування, обліку та збереження книжкових фондів.

Провідна методистка Марта Кушнерчук поінформувала колег щодо законодавчо-правових ініціатив Міністерства культури та інформаційної політики в галузі культури, зокрема бібліотек на 2021 рік, про  Стратегію розвитку читання на 2021 –2025 роки «Читання як життєва стратегія», ознайомила   з Положеннями про конкурси «Книга і діти, екологія і світ»,  «Незалежна і єдина – моя Україна» (до 30-річчя Незалежності України), «Я і мої права» (до 25-річчя Конституції України), ініційовані Національною бібліотекою України для дітей спільно з партнерами, надала методичні поради щодо відзначення Всесвітнього дня книнги та авторського права, тижня молодіжної книги. Дальше спілкування проходило у формі дискусії «Бібліотеки і громада: долучитись і підтримати», в ході якої завідувачі бібліотеками обговорювали шляхи оновлення простору бібліотек, проблемні питання, плани роботи на наступний місяць, зокрема у віртуальному форматі.

Безперервна бібліотечна освіта, обмін досвідом роботи забезпечить  належний фаховий рівень, вміння грамотно реагувати на виклики сьогодення.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры