День завідувачів бібліотеками

«Новий формат – нові вимоги» – під таким лейтмотивом відбувся День завідувачів бібліотеками у Надвірнянській центральній публічній бібліотеці. З 1 січня 13 бібліотек увійшли у підпорядкування управління культури і туризму Надвірнянської міської ради.

У своєму виступі директор  бібліотеки Галина Волошин  проаналізувала діяльність бібліотечних установ за минулий рік та висвітлила  основні напрямки роботи бібліотек Надвірнянської територіальної громади на 2021рік з орієнтиром діяльності  на втілення в життя  Цілей сталого розвитку України, акцентувала увагу на бібліотечних фондах, їх проблемах та необхідності структурної реорганізації.

Провідний методист центральної публічної бібліотеки Марта Кушнерчук надала методичні рекомендації щодо планування роботи бібліотек  та реалізацію запланованих  на цей рік обласних та районних конкурсів, акцій, проектів, провела інтелект-реліз «Калейдоскоп найпомітніших дат і подій на І кв. 2021 р.». Обговорили важливість активізації роботи бібліотек в застосуванні нових форм роботи в умовах пандемії  та методів висвітлення своєї діяльності  із використанням засобів зовнішньої комунікації та соціальних мереж. Досвідом роботи з цього напрямку поділились завідувачі Молодківською бібліотекою Галина Середюк та Верхньомайданською Галина Токарук.

  

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры