Краща бібліотека 2020 року

Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають нам стежку у майбутнє. Головне завдання бібліотеки – цілеспрямовано працювати, розвивати інтерес користувачів до знань, відроджувати духовність, традиції українського народу і нашої громади, виховувати патріотизм і високі моральні якості. Щороку,  з  метою підвищення інтенсивності та  якості інформаційно-бібліотечної діяльності, представлення досягнень, визначення кращих інновацій, ідей, що сприяють ефективній роботі, утвердженню іміджу бібліотек, Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Я. Франка ініціює конкурс «Краща бібліотека року».

Основними завданнями конкурсу є: створення необхідних умов для реалізації права громадян на бібліотечне обслуговування та збереження культурної спадщини, активізація діяльності бібліотек в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, створення моделей сучасних бібліотек, які відповідають потребам місцевої громади, визначення перспективних напрямків розвитку бібліотечного обслуговування, участь в розвитку території свого регіону у співпраці з органами місцевого самоврядування та партнерськими організаціями, створення системи підтримки та розвитку читацької культури, духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб особистості, розширення видавничої діяльності бібліотеки, виявлення та стимулювання творчої ініціативи бібліотечних працівників, підвищення професійної майстерності працівників книгозбірень.

У 2020 році переможцем першого етапу обласного конкурсу серед бібліотек Надвірнянської ЦБС кращою визнано Молодківську сільську бібліотеку-філію (завідувачка Галина Середюк).

Вітаємо з перемогою  та  бажаємо  нових творчих успіхів!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры