День професійного інформування

4 грудня в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено День професійного інформування «Підводимо підсумки бібліороку 2019, окреслюємо завдання та пріоритети на рік 2020-й».

Директор ЦБС Галина Волошин наголосила на головних пріоритетах діяльності бібліотек в 2020-му році, озвучила виробничі питання. Завідувач методичного відділу Зіновія Заяць підвела підсумок діяльності ЦБС в минулому році, особливу увагу звернула на здобутки і проблемні моменти в роботі працівників бібліотек району, висвітлила тему звітності, акцентувала увагу на основних недоліках та помилках минулорічного звіту, вказала на важливі моменти при заповненні звітних форм.

Провідний методист Марта Кушнерчук аналізувала письмові звіти за 2019 р. та плани роботи філій на 2020-й, ознайомила колег із переліком обласних, районних конкурсів, проектів, акцій, зупинилась на основних календарних датах, ювілеях письменників, заходах щодо підвищення кваліфікації бібліотекарів.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук окреслила завдання та основні напрями роботи з читачами-дітьми, наголосила на участі в заходах всеукраїнського, обласного, районного рівнів.

Надіємось на плідну діяльність в новому бібліотечному році, успіхи та здобутки.

 

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментариев к записи: 1

  1. Wasir Internal Stadium 3

    День професійного інформування | Методична палітра

Блоковые шифры