Вітаємо!

Завдання і напрямки діяльності бібліотек час від часу змінюються, додається щось нове і цікаве, вдало поєднуються добре зарекомендовані і випробувані часом форми роботи та нові.

З метою підвищення рівня особистого розвитку і культурної компетентності працівників бібліотек, розкриття їх творчого потенціалу, підвищення професійного рівня бібліотекарів району, пошуку цікавих інноваційних форм роботи, активізації діяльності бібліотек по популяризації книго читання, виявлення та поширення кращого досвіду роботи бібліотек, методичний відділ центральної районної бібліотеки ініціював районний конкурс на кращий сценарій публічного заходу «На гостину до бібліотеки» який проходив з 1 квітня по 1 грудня 2019 року.

В конкурсі прийняли участь 25 бібліотек-філій. Журі переглянуло представлені сценарії, підвело підсумки та визначило переможців.

Перше місце – Тисменичанська сільська бібліотека-філія (зав.бібліотекою Кушнірчук Галина Дмитрівна за сценарій зустріч-інтервю «Екологічна варта» – на варті».)

Друге місце – Молодківська сільська бібліотека-філія (Зав.бібліотекою Середюк Галина Петрівна за сценарій авторитету імені «Все робили, щоб молодківчани краще жили»).

Третє місце – Пнівська сільська бібліотека-філія зав.бібліотекою (Онуфрак Тетяна за сценарій вечір-зустріч «Все життя служіння справі»).

Вітаємо переможців і всіх, хто приймав участь в конкурсі. Бажаємо нових успіхів і творчих перемог!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры