Зональна школа

10 жовтня  на базі Надвірнянської районної бібліотеки для дітей ім. Ірини Яцури було  проведено зональну школу на тему: “Пошук і перспективи бібліотечної роботи з дітьми” з метою покращення бібліотечного обслуговування з корисувачами-дітьми в бібліотеках-філіях. Відкрила заняття зональної школи та надала консультацію “Основні критерії роботи бібліотек з користувачами-дітьми” заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук.

З консультаціями “Індивідуальне керівництво читанням з молодшою та старшою категоріями користувачами-дітьми” виступили провідні бібліотекарі абонементу Марія Андрусяк та Галина Дем’янчук. Вони розповіли про індивідуальну роботу з питань виховання культури читання  дитини, про роль книги у формуванні характеру дитини як особистості, про індивідуальні форми роботи з юними читачами.

З консультацією “Функції бібліотек-філій у сучасному інформаційному просторі” виступила бібліотекар-бібліограф  Алла Іващенко. Вона розповіла про дієву форму популяризації літератури: створення рекомендаційних та інформаційних списків літератури, пам’яток, закладок, дайджестів, надала меторичну рекомендацію по складанню анотованого сппску літератури для тих, хто любить пригоди. Також розповіла про ефективні форми масового інформування читачів  – Дні інформаці та Дні нової книги.

З презентаціями обміну досвідом роботи з читачами-дітьми виступили завідувач Ліснотарновецькою бібліотекою-філією   Олеся Качанюк та  завідувач Бистрицькою бібліотекою – філією Василь Лавринович. Вони розповіли про ефективні форми масової роботи з читачами-дітьми в своїх бібліотеках. Досвідом роботи поділились також  Лілія Щербан (Цуцилівська філія),  Галина Токарук (Верхньомайданська філія), Юлія Пилипчук (Білозоринська філія) та ін. В підсумках бібліотекарі висловили свої позитивні враження та побажання на подальшу роботу.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры