День професійного спілкування

Динамічний розвиток бібліотек, зміна їх суспільного призначення, трансформація завдань і функцій спонукають до підвищення кваліфікації, безперервної освіти.

Однією з ефективних форм підвищення кваліфікації є обмін досвідом.

Тож під час дня професійного спілкування, який відбувся 1 серпня, працівники філій ділились напрацюваннями в літній період, зосередивши в основному увагу на проекті «Канікули з Богом», в якому брали активну участь Верхньомайданська бібліотека-філія (завідувач Галина Токарук), Тисменичанська бібліотека-філія (завідувач Галина Кушнірчук, бібліотекар Любов Іванчук), Лісно- Тарновецька бібліотека-філія (завідувач Леся Качанюк). Про участь в загальносистемному проекті «Літо з бібліотекою» враженнями ділились завідувач Парищенською філією Ярослава Василишин, Юлія Пилипчук – завідувач Білозоринською філією.

Завідувач організаційно-методичним відділом ЦРБ З.Заяць поінформувала колег про підготовку до районного семінару, який відбудеться у вересні місяці на базі Гвіздської сільської бібліотеки-філії.

Провідний методист ЦРБ М.Кушнерчук провела дайджест фахового журналу «Бібліотечна планета» за 2018-2019 рр., акцентувала увагу на цікавих статтях, що стосується діяльності сільських книгозбірень.

  

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры