Школа бібліотечної навігації

Сьогодні велике значення має володіння бібліотечними працівниками комп’ютерною грамотністю, впровадження в практику роботи нових послуг, навчання користувачів і продовження самим вдосконалювати свої навики та вміння. Вже кілька років в центральній районній бібліотеці працює школа навігації для бібліотекарів району, проведено чимало цікавих навчань, тренінгів з різних тем.

14 травня завідувач відділу інформаційних технологій Роман Заник провів чергове навчання-тренінг «Основи монтажу відео». Нові знання здобували: Галина Кушнірчук – завідувач Тисменичанською філією, Галина Токарук – завідувач Верхньомайданською філією, Галина Середюк – завідувач Молодківською філією, Олена Носкова – завідувач Каміннецькою філією, Лілія Щербан – завідувач Цуцилівською філію.

Бібліотекарі ознайомились з основами створення відео та дотримання авторських прав, з програмним забезпеченням для відео та аудіо монтажу, з програмами кодування і декодування відеоформатів, з вимогами різних програм для монтажу, розібрали складові частини відеосюжету, ознайомились з типами склеювань. Під час практичного заняття зробили монтаж відео з готових фрагментів.

Надіємось, що здобуті знання пригодяться колегам в практичній діяльності.

 

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры