Семінар

Сьогодні в бібліотечній справі відбуваються зміни, створюються нові моделі функціонування «під крилом» ОТГ. Бібліотеки ОТГ мають стати справжніми соціокультурними центрами громад, інформаційними посередниками між владою і громадою, надавати різноманітні послуги всім віковим категоріям користувачів, стати осередком вільного спілкування, проведення змістовного дозвілля. Про це йшлося у виступі методиста Переріслянського КЗК Переріслянської ОТГ Ольги Багрійчук на семінарі працівників публічних і шкільних бібліотек «Бібліотеки ОТГ в контексті часу», який відбувся 12 квітня в актовій залі.

В семінарі взяла участь провідний методист Надвірнянської ЦРБ Марта Кушнерчук. У мультимедійній презентації акцентувала увагу на організації діяльності бібліотек в умовах ОТГ: нормативно-законодавчій базі, плануванні і звітності, обліку та комплектуванні книжкових фондів, методичному забезпеченні, формуванні іміджу тощо.

Досвідом роботи ділились: Уляна Угринчук – завідувач Переріслянською філією, Людмила Станчук – завідувач Волосівською філією, Марія Мельник – завідувач Гаврилівською філією, Оксана Вінтонишин – завідувач Фитьківською філією та Ірина Собаткевич – завідувач шкільною бібліотекою Фитьківського ліцею.

В.о. голови ОТГ Любов Гук висловила очікування керівництва від діяльності бібліотек, побажала плідної творчої праці на благо громади.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры