Бібліодень

Одним з основних напрямів роботи центральної районної бібліотеки є методичне забезпечення діяльності бібліотек району. Використовуючи різні форми підвищення кваліфікації, організаційно-методичний відділ намагається системно і цілеспрямовано скеровувати роботу книгозбірень згідно вимог сьогодення, що допомагає їм орієнтуватись в напрямах діяльності, соціальних та виробничих умовах, розширювати та поглиблювати свій професійний кругозір. З метою консультування,  інформування з актуальних питань 1 лютого проведено бібліодень «Підводимо підсумки, рухаємось вперед».

Директор ЦБС Галина Волошин виступила з питаннями організаційно-виробничого характеру.

Завідувач організаційно-методичного відділу Зіновія Заяць поінформувала колег про статистичну звітність бібліотек району за 2018 рік, окреслила основні напрями роботи в поточному році, акцентувала увагу на заходах обласного, районного рівня, в яких бібліотеки  братимуть участь.

Провідний методист Марта Кушнерчук презентувала загальносистемний корпоративний проект «Гордість села», який реалізуватимуть бібліотеки у 2019 році з метою розширення інформації серед користувачів про відомих людей села, їх таланти, згуртування громади, виховання поваги до своїх односельчан, патріотизму і гордості за свою малу Батьківщину, її людей.

Методист Лідія Микитюк зробила аналіз письмових звітів сільських філій, відзначила змістовну, цікаву роботу Тисменичанської, Молодківської, Верхньомайданської, Білоославської, Цуцилівської, Зеленської  філій.

Завідувач відділу комплектування та обробки літератури Ганна Івасик надала консультацію щодо впровадження УДК, ознайомила колег із новими зразками актів на вилучення зношеної, застарілої літератури з фондів бібліотек.

Заступник директора ЦБС Марія Ткачук зробила аналіз діяльності бібліотек району по роботі з дітьми за 2018 рік, озвучила завдання і напрями роботи, над яких слід сконцентрувати зусилля в 2019 році.
Колеги отримали також роздаткові матеріали, зокрема нові зразки актів на вилучення книг та сценарії масових заходів.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры