Школа бібліотечної навігації

Сьогодні бібліотеки прагнуть активно використовувати можливості інтернету в повсякденній практиці і шукають інноваційні шляхи надання послуг, зокрема і завдяки створенню блогів, головний зміст яких – записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються.

Популярність блогів зумовлена легкістю публікування інформації та миттєвою доступністю опублікованої інформації в Інтернеті.

З метою надання допомоги у створенні блогів для бібліотекарів ЦБС у відділі інформаційних технологій ЦРБ проведено заняття бібліотечної школи навігації на тему «Блог як інноваційний шлях до надання електронно-бібліотечних послуг у публічних бібліотеках». Завідувач відділу Роман Заник розповів про переваги ведення блогів як майданчика для користувачів, метод комунікації в Інтернеті, створення ресурсу з достатньою кількістю тематичного контенту, який регулярно додається, що дозволяє постійно залучати цільову аудиторію та привертати її увагу до бібліотеки, емоційний зв’язок з користувачем завдяки особистісному аспекту інформації, яка публікується авторами блогів про життя бібліотеки та бібліотечну справу, спосіб донесення до аудиторії офіційної позиції бібліотеки в неофіційному вигляді, а також надав практичні поради щодо створення та наповнення блогів.

Надіємось, що бібліотекарі створюватимуть нові блоги, які збережуть за собою роль простого і дешевого засобу доставки контенту, що дасть змогу отримувати користувачеві оперативну інформацію з питань, які його цікавлять, та нових подій у житті книгозбірень.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры