Районний семінар

В рамках рекомендацій Національної бібліотеки України для дітей в Надвірнянській районній бібліотеці для дітей ім. Ірини Яцури 15 травня відбувся семінар на тему “Казковий світ Ш. Перро. Роль казки у вихованні та розвитку дитини”. В семінарі взяли участь бібліотеки ЦБС та ОТГ. Відкрила семінар і надала консультацію по темі заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук. Вона розповіла про чарівний світ казок Шарля Перро з нагоди його ювілею – 390 років з дня народження та про вплив казки на внутрішній світ дитини як головну духовну інформацію.

Провідний бібліотекар абонементу районної бібліотеки для дітей Галина Дем’янчук, завідувач Г Молодківської бібліотеки-філії Галина Середюк, завідувач Ланчинської міської бібліотеки для дітей Ланчинської ОТГ Наталія Яремин провели мультимедійні презентації про різні форми бібліотечної роботи, в яких вони використовували та популяризували казку: вікторини, загадки по казках, майстер-класи, лялькові вистави, інтегровано – терапевтичні заняття “Релакс-читання” та ін. Вони ствердили з досвіду роботи, що через казку можна прищепити дитині любов до читання, виховати дитину, бо у казках завжди перемагає добро, через казку дитині легше зрозуміти, що таке “добре” і що таке “погано”.

Дуже цікавими були консультації та тестування по казках з учасниками семінару, проведені методистом районного центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти Наталією Холодецькою та психологом районного центру дитячої творчості Зориславою Головатюк. Вони акцентували увагу на великій ролі дитячих казок у вихованні дітей, підкреслили, що правильний підбір казок для різних вікових особливостей дітей позитивно впливає на емоційний стан дитини, дозволяє коригувати і покращувати їх поведінку.
Також відбулась презентація книги вчителя-методиста вищої категорії початкових класів ЗОШ №4 Людмили Гаврильчук “Казкоуспіх. Від А до Я – казкові почуття”. Автор розповіла про книгу, яка адресована для педагогів, батьків, вихователів та всіх зацікавлених читачів, зауважила, що, вибираючи казку для дитини, обов’язково треба враховувати особливості психоемоційного розвитку малюка, адже казка є важливим зв’язком між мовною та розумовою діяльністю.

Працівники районної бібліотеки для дітей за допомогою дитячого лялькового театру “Лялька і книга”, який працює при бібліотеці з 2013 року, представили присутнім лялькову виставу – казку «Як зайченята матусь шукали». Учасники семінару ознайомились з книжковою виставкою-інсталяцією “Тут хтось чекає казку і вірить в чудеса”. На закінчення відбулось жваве обговорення почутого, побаченого, бібліотекарі висловили своє задоволення та відзначили цікавий, змістовний рівень семінару.

Інформацію взято з блогу районної бібліотеки для дітей.

P5155183 P5155211 P5155252 P5155180 P5155230 P5155207 P5155226 P5155162 P5155248

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры