Зберігаємо традиції, впроваджуємо інновації…

040-510x326Всесвітньовідомий письменник Пауло Коельо якось висловився так: «Бути бібліотекарем означає те саме, що їхати на велосипеді: якщо ви перестанете натискати на педалі і рухатися вперед, ви впадете». В цій фразі дуже образно і влучно сформульовано необхідність безперервного навчання, підвищення фахового рівня для бібліотечного працівника.

1 березня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва проведено чергове навчання у форматі «бібліотечні студії».

Провідний методист Марта Кушнерчук презентувала загальносистемний корпоративний проект-2018 «Бібліотека – центр інноваційної думки», метою якого є розвиток бібліотек як центру культурних та соціальних ініціатив, впровадження нових послуг, покращення іміджу, зростання професійної компетентності.

Завідувач Саджавською сільською бібліотекою-філією Мирослава Гордєєва-Мельник у своїй презентації розкрила роботу бібліотеки по всіх напрямках, акцентувала увагу на партнерській співпраці з клубною установою, школою, особливо з скаутською організацією «Пласт», якою, до речі, вона керує. Мирослава, а також бібліотекар Галина Христан – літератори, члени літературної студії «Бистрінь», що при редакції газети «Народна Воля». Вони ж і започаткували проект «Літературна кав»ярня «Суцвіття талантів» спільно з Ланчинською бібліотекою для дітей, Саджавською та Добротівською філіями. Раз у два місяці учасники кав»ярні – 12 обдарованих дітей 5-11 класів збираються на засідання, на яких представляють свою творчість, набираються досвіду від наставників, беруть участь в масових заходах.

Верхньомайданська сільська бібліотека-філія (завідувач Галина Токарук) докладає чимало зусиль в організації та проведенні культурно-просвітницьких заходів для місцевої громади. В селі відсутня клубна установа, тому завідувач бібліотекою окрім безпосередніх обов»язків разом з школою, сільською радою влаштовують масштабні заходи: свято села, відзначення державних, релігійних свят. У своїй презентації п. Галина представила також міні-музей старожитностей, який сама створила та опікується.

Завідувач Середньомайданською сільською філією Надія Кухарчук представила діяльність книгозбірні у партнерстві з школою. Чимало різних актуальних цікавих заходів проведено спільно. Завідувач бібліотекою бере активну участь в ініціативах громади.

Змістовну, цікаву, насичену роботу бібліотеки представила завідувач Тисменичанською філією Галина Кушнірчук. Оригінальна виставкова діяльність, надання інтернет-послуг, креативні масові заходи, краєзнавчі проекти, клуб за інтересом «Джерельце», різноманітні акції – все це робота бібліотеки.

Отже, обмін досвідом – безцінне надбання. Тож будемо продовжувати вчитися.

048-510x338 051-510x383 054-510x383 058-510x357 061-510x417 065-510x394

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры