Бібліотечні студії

024Сьогодні актуальним, як ніколи, є професійний розвиток бібліотекарів як один із чинників успішного реформування галузі, яке зараз відбувається у зв’язку із децентралізацією. Реалії сьогодення – це нові виклики і треба їх не лише приймати, але й чітко на них реагувати. Постає питання не лише про збереження бібліотечних установ, зміну культурного простору, в якому вони працюють, але і про особистість самого бібліотечного працівника як основного ресурсу бібліотеки. Тож на порядку денному – вдосконалення, підвищення фахового рівня та ефективності в роботі.

Організаційно-методичний відділ Надвірнянської ЦБС прикладає чимало зусиль щодо підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, використовуючи різні форми і методи методичної роботи. Одним з таких є бібліотечні студії, програму яких на 2018 рік презентовано 1 лютого. Як відзначила завідувач відділу Зіновія Заяць, студія – навчання, творча майстерня, де всі працюють разом, тож в такому форматі проходитимуть студії бібліотечні. Наступного разу колеги з сільських філій ділитимуться досвідом роботи під час мультимедійних презентацій, адже обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально. Також ознайомила колег із організаційно-методичним забезпеченням діяльності ЦБС у 2018 році в цілому, акцентувала увагу на ключових питаннях. «Сільська бібліотека: своєю працею формуємо імідж» – методист Лідія Микитюк зробила аналіз письмових звітів про діяльність у 2017 році, відзначивши змістовність, креативність, творчий підхід. Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук підвела підсумок роботи з читачами дітьми у 2017 році.

Провідний методист Марта Кушнерчук провела дайджест за папкою-накопичувачем «Бібліотеки і ОТГ», звернувши увагу на правові аспекти реорганізації публічних бібліотек.

Надіємось на спільну плідну працю протягом року в справі вдосконалення професійних знань і вмінь, підвищення кваліфікації.

020 023 024 027 029 030

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры