Зональна школа

19 вересня в приміщенні районної бібліотеки для дітей ім. І. Яцури відбулось заняття зональної школи на тему “Пошук: проблеми і перспективи бібліотечної роботи з дітьми”, в якому взяли участь 11 бібліотекарів: Юлія Пилипчук (Білозорина), Мар’яна Гуш (Пнів), Людмила Станчук (Волосів), Мирослава Микитин (Красна), Марія Яворська та Іванна Кнігніцька (Добротів), Тетяна Пилип’юк (Делятин), Уляна Угринчук (Перерісль), Леся Качанюк (Лісна Тарновиця), Сергій Хіміон (Стримба), Галина Хопта (Лоєва), Наталія Дрогомирецька (Пасічна). У своїй консультації заступник директора ЦБС Марія Ткачук акцентувала увагу на проблемах та основних напрямах і завданнях діяльності бібліотек з читачами-дітьми. Про індивідуальне керівництво читанням з користувачами – дітьми, основні методи і форми роботи розповіла провідний бібліотекар абонементу Марія Андрусяк. Вона ж провела з ними практичні заняття. Про роботу дитячих клубів за інтересами: екологічний клуб “Арніка” та дитячий ляльковий театр “Лялька і книга” розповіла бібліотекар читального залу Олександра Куца.   Про основні види інформаційної та довідково-бібліографічної діяльності бібліотеки, Дні інформації та Дні бібліографії, популяризацію бібліотечно-бібліографічних знань довела присутнім бібліограф  Алла Іващенко. Також була проведена екскурсія по оновленій дитячій бібліотеці, розповіли про традиційні книжкові виставки, представили виставки “Загадкова Японія”, “Ювілеї та ювіляри” та інші.
Цікаво пройшло професійне спілкування за круглим столом, під час якого бібліотекарі обмінялись досвідом роботи з читачами-дітьми.
Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук підвела підсумок роботи зональної школи: тільки у разі досягнення успіху ми маємо право розраховувати на перехід на новий якісний рівень.

Детальніше див. http://nadlib.blogspot.com/

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры