Дні завідувачів філіями

073Згідно плану роботи організаційно-методичного відділу 21-23 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено навчання для бібліотекарів району в форматі днів завідувачів філіями «Час відвертої розмови» на тему «Бібліотека в сучасному суспільстві».

Враховуючи те, що сьогодні актуальним є проектний розвиток бібліотек як ключовий пріоритет нового часу, базовий інструмент інноваційного менеджменту основну увагу було приділено саме цьому питанню. Провідний методист ЦРБ Марта Кушнерчук представила мультимедійну презентацію «Проектна діяльність бібліотек – важлива складова розвитку бібліотеки та професійного зростання бібліотекарів» та презентацію «SWOT-аналіз в бібліотеці». Цікавою була практична робота в групах, під час якої бібліотекарі створювали авторські проекти, визначали назву, мету, задачі, очікувані результати, робочий план.

Не менш захоплюючим був методичний фрістайл «Інноваційні фішки в обслуговуванні користувачів». Завідувачі філіями ділились цікавими, оригінальними напрацюваннями, обговорювали, коментували. В подальшому деякі цікавинки будуть запроваджувати в себе.
Активною була і дискусія «Місце і роль сільської бібліотеки в ОТГ». Бібліотечні працівники ділились своїми міркуваннями, побоюваннями щодо збереження книгозбірень, їхнього повноцінного функціонування, висловлювали бачення свого місця і ролі в нових умовах.
Не менш важливо сьогодні добре володіти комп»ютерними технологіями, вміти надавати користувачам інтернет-послуги. Тому доречно вписалась у програму навчання ділова гра «Інтернет-доступ як бібліотечна послуга», модератором якої був завідувач ВІТ Роман Заник.
Під час літературного подіуму «Модна книга» завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька та бібліотекар відділу обслуговування Наталія Берчак представили колегам книжкові новинки.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук довела присутнім інформацію про проведення конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2017».

Директор ЦБС Галина Волошин, підвівши підсумок навчання, зауважила, зокрема, що проектне управління знаменує собою початок нового етапу в інформаційно-бібліотечній діяльності, оскільки спрямоване на розвиток установи, дозволяє втілювати нові творчі ідеї, цілеспрямовано вести роботу в різних напрямах у взаємодії з усіма зацікавленими партнерами.

Тож бажаємо колегам успіхів в проектній діяльності!

004 009 015

029 033 065

079 083 001

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры