Конкурс

%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b7%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b7Останнім часом спостерігається загальносвітова тенденція зниження інтересу населення до читання. Сьогодні є необхідність активізації роботи бібліотек щодо підтримки читання з метою збереження книги та читання як найважливішого засобу інтелектуального, творчого та духовного розвитку особистості. З метою виховання потреби до систематичного читання, залучення до бібліотек нових користувачів, формування позитивного іміджу бібліотеки як центру читання, створення середовища, що заохочує до читання, підвищення статусу читання як творчого процесу серед бібліотек централізованої системи з 1.02 до 1.11.2016 р. проходив конкурс на кращий проект «Читання – комунікативне середовище».

На конкурс представлено 15 проектів, які реалізовували бібліотеки протягом року. В рамках проектів бібліотеки активізували роботу щодо популяризації книги, читання, бібліотеки, проводили акції, флеш-моби, літературні години, презентації книг, перегляди, огляди літератури, фотоконкурси, свята книги, майстер-класи з виготовлення книжкових закладок, екскурсії до бібліотеки, анкетування серед користувачів про роль книги, читання у їхньому житті тощо.

Журі, вивчивши подані матеріали, підвело підсумок конкурсу і визначило переможців:

1 місце – Тисменичанська сільська бібліотека-філія (завідувач Галина Кушнірчук);
2 місце – Цуцилівська сільська бібліотека-філія (завідувач Лілія Щербан);
3 місце – Зеленська сільська бібліотека-філія (завідувач Надія Осташук), Волосівська сільська бібліотека-філія (завідувач Людмила Станчук).

Журі відзначило також змістовні проекти Назавизівської філії (завідувач Світлана Лещенко), Переріслянської філії (завідувач Ганна Кріцак), Білозоринської філії (завідувач Юлія Пилипчук).

Вітаємо переможців! Нових творчих успіхів!

001

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры