Семінар

0-001Важливе місце в житті людини займає читання як вид культурної діяльності, який впливає на загальнопізнавальний інтерес, фаховий і культурний рівень.

Основна тенденція останніх років – втрата виняткової ролі читання в житті суспільства. Ця ситуація викликає занепокоєння як в українському суспільстві, так і в професійному середовищі бібліотечних працівників, тому необхідно звертати особливу увагу на підтримку книги і читання. Програми з популяризації книги та читання реалізуються із залученням у бібліотеки всіх категорій населення, але особлива увага приділяється сприянню читання дітей, підлітків та молоді.

03 листопада в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва проведено районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Основні напрями діяльності бібліотек з популяризації читання». Семінар відкрила директор ЦБС Галина Волошин, яка у своєму виступі підкреслила необхідність активізації діяльності бібліотек щодо популяризації книги і читання. Мультимедійну презентацію-консультацію «Форми і методи діяльності бібліотек з популяризації читання» провела провідний методист ЦРБ Марта Кушнерчук. В консультації висвітлено напрями комплексної діяльності з популяризації читання, основні засади читання як явища, акцентовано увагу на проведення книжково-рекламних акцій щодо популяризації читання, виставкову діяльність, форми і методи масової популяризації книги, проектну діяльність з даного напрямку, важливість проведення моніторингу читацьких уподобань тощо. Під час калейдоскопу досвіду «Бібліотека, користувач, книга» працівники філій ділились досвідом роботи, своїми напрацюваннями стосовно популяризації книги, читання, бібліотеки: «Участь бібліотеки в районному конкурсі проектів «Читання – комунікативне середовище» – завідувач Тисменичанською бібліотекою- філією Галина Кушнірчук, завідувач Каміннецькою філією Олена Носкова, «Читання як джерело духовного та інтелектуального збагачення молодого покоління нації» – завідувач Фитьківською філією Оксана Вінтонишин, завідувач Чорнопотоківською філією Мирослава Василишин; «Місце читання у структурі вільного часу молоді» – бібліотекар Переріслянської філії Уляна Угринчук.

Учасники семінару взяли участь у соціологічному дослідженні «Книга. Читання. Бібліотека».
Семінар підготувала методист ЦРБ Лідія Микитюк.

0-003 0-004 0-006

0-007 0-009 0-010

0-012 0-014 0-017

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры