Вітаємо!

imagesЗ метою підвищення інтенсивності та якості інформаційно-бібліотечної діяльності, визначення кращих інновацій, ідей, що сприяють ефективній роботі, залучення потенційних користувачів до бібліотек області управлінням культури, національностей та релігій ОДА, ОНУБ ім. І. Франка з 01 квітня до 01 вересня 2016 р. ініціювала конкурс «Краща бібліотека 2016 р.». З 01 квітня до 01 вересня тривав 1-й, районний (відбірковий) етап конкурсу. На конкурс представлено 19 портфоліо з матеріалами про діяльність бібліотек Надвірнянської ЦБС.

Вивчивши та проаналізувавши подані матеріали, журі з проведення районного етапу конкурсу визначило переможців:

Перше місце – Ланчинська міська бібліотека для дорослих (завідувач Попович Марія Іванівна);
Друге місце – Гаврилівська сільська бібліотека-філія (завідувач Мельник Марія Василівна);
Третє місце – Тисменичанська сільська бібліотека-філія (завідувач Кушнірчук Галина Дмитрівна)

Переможцями за номінаціями визначили:
Молодківську сільську бібліотеку-філію (завідувач Середюк Галина Петрівна) в номінації «Бібліотека – технологія успіху»

Білоославську сільську бібліотеку-філію (завідувач Гринюк Надія Іванівна) в номінації «Бібліотечний простір – від традицій до новацій»;

Переріслянську сільську бібліотеку-філію (завідувач Кріцак Ганна Василівна) в номінації «Бібліотека – територія творчості»

Відзначили також порт фоліо Гвіздської (завідувач Текинчук Любов Федорівна), Пнівської (завідувач Онуфрак Тетяна Ярославівна), Лоєвської (завідувач Хопта Галина Михайлівна) сільських бібліотек-філій.

За підсумками 1-го етапу конкурсу до ОНУБ ім.. І. Франка подано матеріали Ланчинської міської бібліотеки для дорослих для участі в заключному етапі конкурсу.

Вітаємо переможців, бажаємо наснаги, нових творчих успіхів!

004

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры