Конкурс дитячої творчості “Мрії про Україну: дитячий погляд”

1082З метою виявлення та підтримки починань у дітей, Фонд Миколи Томенка “Рідна країна” та Національна бібліотека України для дітей організували проведення конкурсу дитячої творчості “Мрії про Україну: дитячий погляд”, який триває з 1 березня 2016 року до 24 серпня 2016 року.

айонна бібліотека для дітей ім. Ірини Яцури провела цей конкурс серед бібліотек району, мета якого була формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості та поваги до національних духовних цінностей, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікація з державою, ії історією. Завданням конкурсу “Мрії про Україну:дитячий погляд” було утвердження в свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань та поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій, стимулювання у дітей самостійності. Конкурс проходив у 2-а тури. У I турі на обласному рівні – 01 березня по 28 червня переможцями стали читачі-учні:

  • Балацко Неля, 14 років, в номінації “Малюнок”, Фитьківська бібліотека-філія;
  • Шкрумеляк Ірина, 14 років, в номінації “Прозові твори”(фантастичне оповідання “Подорож у майбутнє”), Ланчинська міська бібліотека для дітей.

Переможці мають змогу прийняти участь у II турі конкурсу в місті Києві.

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто прийняв участь у конкурсі!

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры