Бібліотечне навчання – ключ до успіху

004Місія публічної бібліотеки сьогодні – гармонізувати сучасне суспільство, робити життя громади більш змістовним, насиченим цікавими подіями та зустрічами, організовувати дозвілля. Ефективність роботи бібліотеки визначається її кадровим складом, рівнем фаховості.

Підвищення професійної кваліфікації бібліотекарів – основне завдання методичної служби, адже навчання – шлях до розвитку знань, умінь та навичок, а також можливість змінити певні ставлення, цінності та стереотипи.

19 травня на базі Цуцилівської сільської бібліотеки-філії проведено заняття зональної школи на тему «Бібліотека і дозвілля», в якому взяли участь бібліотекарі з десяти філій.

Директор ЦБС Галина Волошин акцентувала увагу на актуальності діяльності бібліотек з організації дозвілля користувачів.

Провідний методист ЦРБ Марта Кушнерчук провела мультимедійну презентацію «Соціокультурна діяльність бібліотек: дефініції та функції». Завідувач Цуцилівською філією Лілія Щербан поділилась з колегами досвідом роботи з організації дозвілля користувачів. Під час круглого столу обговорено питання:

  • Бібліотека – соціокультурний центр виховання і духовного розвитку особистості;
  • Дозвілля з Інтернетом;
  • Творчі об’єднання, клуби за інтересами як важлива складова соціокультурної діяльності бібліотек;
  • Організація дозвілля молоді в бібліотеках: успіхи та проблеми;
  • Робота з читачами-дітьми: проекти, конкурси, акції.

Із великим задоволенням учасники школи познайомились з однією з кращих читачів бібліотеки – одинадцятикласницею Марійкою Петруняк під час її читацького бенефісу. Марійка розповіла, що дружить з бібліотекою з дитинства, любить читати, прочитала велику кількість книг, бо вважає, що читання книг розвиває людину, формує її як особистість. Марійка талановита: чудово співає, активна учасниця художньої самодіяльності. Подарувала присутнім кілька пісень, які виконала на «браво». Також для бібліотекарів заспівав і художній керівник Народного дому Микола Ровенко. Бібліотекарі відвідали музей старовинних речей побуту, який влаштувала директор Народного дому Галина Легка та ознайомились зі стендами з історії села Цуцилів. Відчувається, що сільська бібліотека тут в пошані, працює у творчій співдружності з сільською радою, Народним домом, школою.

Така форма навчання запроваджена організаційно-методичним відділом вперше, надіємось що вона буде ефективна.

007 012 015 021 026 031 034 035 038 046 049 053

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры