Заняття школи безперервної бібліотечної освіти

DSCN1135Престиж бібліотечної професії і бібліотеки залежить від рівня професійної майстерності бібліотекарів. Шляхом до справжнього професіоналізму є безперервна бібліотечна освіта.

4 травня відбулось заняття районної школи безперервної бібліотечної освіти. Заняття відкрила директор ЦБС Галина Волошин, яка звернула увагу на роботу бібліотек в контексті часу, вимог сьогодення. Завідувач методичного відділу ЦРБ Зіновія Заяць виступила з методичними порадами «Робота з періодикою у сільській книгозбірні».

Провідний методист ЦРБ Марта Кушнечук презентувала брошуру «Виставкова діяльність бібліотек: методичні поради». Зауважила, зокрема, що виставкова діяльність бібліотек витримала випробування часом, сьогодні книжкова виставка – це інформаційне обличчя бібліотеки, найбільш ефективна форма розкриття фондів, засіб стимуляції читання; книжкова виставка – це своєрідне мистецтво, творчість, погляд на світ, тему, проблему того, хто її влаштовує. Звернуто увагу, що в брошурі подано класифікацію виставок, методика їх влаштування, вимоги щодо наповнення літературою та аксесуарами, анкета щодо вивчення ефективності книжкових виставок.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук поінформувала колег про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Країна мрій». 

Як домашнє завдання працівники бібліотек представили портфоліо  нетрадиційної книжкової виставки з військово-патріотичної тематики. 

DSCN1131 DSCN1133 DSCN1137

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.

Блоковые шифры